Kuppeltelgid

Alates 2009. aastast müüme ja rendime Eestis unikaalseid kuppeltelke Austria kvaliteettelkide tootjalt Expotrade Group GmbH.

Kuppeltelk Expodome on tänu pilkupüüdvale disainile tähelepanu keskpunkt igal üritusel. Ulatuslik pind logodele, fotodele ning kergesti vahetatavatele bänneritele aitavad kujundada tõeliselt isikupärase telgi.

Kuppeltelk on vastupidav ja kvaliteetne. Raam on valmistatud anodeeritud  alumiiniumist, vee- ja tulekindel kattematerjal aga polüuretaankattega polüestrist.

Kahel inimesel kulub suurema kuppeltelgi paigaldamiseks umbes pool tundi. 3x3 kuppeltelgi paigaldamine on igati jõukohane ka ühele inimesele ning see võtab aega umbes veerand tundi. Kokkupanduna võtab telk vähe ruumi ja mahub mugavalt käsitletavasse ratastega transpordikotti.

Mõõdud

Viie tugijalaga kuppeltelgid: I - diameeter 4,8 m, II - diameeter 6 m, III - diameeter 9 m.

UUDIS!
Nüüd müügil ka mõõtudega 3 m x 3 m kuppeltelk (nelja tugijalaga) - efektne alternatiiv traditsioonilisele liigendraamiga telgile.

VAATA INFOLEHTE

 

 

 

 

Värvid

Valikus olevaid toone kombineerides saate kujundada täpselt enda soovidele vastava telgi. Kõik Expodome'i tekstiilosad on saadavas järgmistes toonides:

Lisavarustus

Eri disainiga küljekatteid, kaari, bannereid ja kuplitippe kasutades saate oma telgile kerge vaevaga täiesti uue ilme anda. Ühendustunneli abil saab mitu kuppeltelki üheks suureks telgiks ühendada. Omavahel saab ühendada kõiki kolmes mõõdus kuppeltelke.

Kuppeltelk on tõhus reklaamikandja. Meilt saate tellida nii kuumpresskleebiseid kui ka siidi- ja digitrükki.