Telgid

Kui vajate firmaürituse või perekondliku peo korraldamiseks ilusat valget akendega telki, siis tutvuge pakkumistega lehel Peotelgid. Kui otsite kiiresti paigaldatavat ja kergesti transporditavat müügi- ja reklaamtelki või katusealust väikese vastuvõtu jaoks, siis leiate lahenduse lehelt Liigendraamiga telgid. Rendime ka kokkupandavat välimööblit, moodulpõrandat, korralikke välikäimlaid, soojapuhureid ning valgusteid.

pop-up telk

Kvaliteetne peotelk rahuldab ka väga nõudliku kliendi soovid. Tänu moodulsüsteemile saame kokku panna just teile vajaliku suurusega telgi. Telgi värvus on valge, omavahel saab kombineerida akendega ja ilma akendeta küljemooduleid. Telgi laius 8 m, pikkus 6 m kuni 51 m, pindala 48 m2 kuni 408 m2; räästa kõrgus 2,38 m, katuseharja kõrgus 3,7 m.

kuppeltelkide rent üritustele

Alates 2009. aastast müüme ja rendime Eestis unikaalseid kuppeltelke Austria kvaliteettelkide tootjalt Expotrade Group GmbH.

Kuppeltelk Expodome on tänu pilkupüüdvale disainile tähelepanu keskpunkt igal üritusel. Ulatuslik pind logodele, fotodele ning kergesti vahetatavatele bänneritele aitavad kujundada tõeliselt isikupärase telgi.

pop-up telk

Liigendraamiga telk ehk easy-up telk ehk pop-up telk – kiire, lihtne ja soliidne lahendus väga erinevates olukordades. Liigendraamiga telki on lihtne transportida ja paigaldada. Seda on võimalik kasutada varikatusena või ühe kuni nelja seinaga telgina. Lisaks väliüritustele saab liigendraamiga telke suurepäraselt kasutada ka sisetingimustes